logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation.
banner
About      Faq       Contact     Shop
ul. Legionowa 9/1 lok. 016, 15-281 Białystok +48 502 666 134
title image

O Firmie

Historia firmy Alties
O Nas

Kim jesteśmy

Alties to kilkanaście lat doświadczenia, a także jakość, którą potwierdzają opinie naszych klientów i partnerów. Obecnie w każdym większym mieście w Polsce mamy punkty sprzedaży naszych produktów. Dobra dystrybucja oraz fakt, iż jesteśmy już ogólnopolską marką przynosi efekty w ciągle rosnącej sprzedaży.

Firma powstała w 1995 roku. Swoją działalność rozpoczynała od jednej kategorii produktów. Były to jedynie krawaty. Po kilku latach postawiliśmy na produkcję i kreowanie własnych kolekcji. Równocześnie nasza oferta zostaje stale poszerzana o szeroką gamę dodatków komplementarnych : spinki do mankietów, szale, paski, muszki, poszetki, skarpetki, szelki, spinki do krawata, wpinki do butonierki, bransoletki , pasy smokingowe, sznurówki , kolekcję ślubną (fulary, kamizelki, muszniki, oraz specjalne kolekcje krawatów ślubnych).

Połączenie dbałości o wzornictwo, kolorystykę i jakość oraz wyczucie oczekiwań klientów spowodowało, że staliśmy się swoistymi kreatorami trendów. Jako pierwsi wprowadziliśmy do sprzedaży krawaty z materiałów nietypowych takich jak : mikrofibra , z połaczeń jedwabiu z wełną, z lnem, z kaszmirem, czy bawełną. Krawaty typu knit. Wszelkie nowości kolorystyczne, wzornicze czy rozmiarowe.
W efekcie udało nam się zdobyć ogromne zaufanie naszych klientów i partnerów, z którymi współpracujemy.

Te dobre relacje stanowią o sile naszej firmy i pozwalają nam cieszyć się pozycją jednego z liderów na Polskim rynku. Współpracujemy z wszystkimi znaczącymi Domami Mody Męskiej w Polsce.
Posiadamy umowę licencyjną z firmą Vistula (produkcja krawatów z logo Vistula i Vesari). Jesteśmy stale obecni na wszystkich ważniejszych targach branżowych w Polsce i zagranicą.

Modne produkty z marką ALTIES kupisz w najlepszych domach mody, butikach i sklepach w całej Polsce.
Kolekcje Firmy ALTIES to obecnie nie tylko najwyższej klasy krawaty, ale także szeroka gama wysokiej jakości dodatków do odzieży męskiej zarówno klasycznych ( spinki do mankietów paski ) jak i tych z nutą awangardy,( wpinki do butonierki ), oraz nowoczesne ( paszetki ). Najbardziej wymagający mężczyźni, którzy cenią indywidualizm, mogą skorzystać ze specjalnej oferty zestawów dobranych stylistycznie.